м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.05.2018

Звітувала Дитяча школа мистецтв №9, що у Винниках

Дитяча школа мистецтв №9 звітувала за навчальний період 2017-2018 рр. творчим концертом у КЦ «Дозвілля».

 

10 травня в приміщенні культурного центру «Дозвілля» відбувся звітний концерт дитячої школи мистецтв. Він став своєрідним підсумком 2017-2018 навчального року, протягом якого вихованці школи зайняли значну кількість призових і заохочувальних місць за участь в обласних конкурсах і фестивалях.

 

Окрасою концерту стали виступи великих колективів школи: учнівського хору молодших класів, ансамбль народного танцю «Святослав», ансамбль скрипалів учнів молодших класів, хор учнів старших класів, ансамблю спортивно-бального танцю, ансамбль народної жартівливої пісні, ансамбль бандуристів, ансамбль гітаристів, ансамбль акордеоністів, ансамбль скрипалів «Елегія», ансамль української музики та ансамбль «Вишиванка», учнів усіх класів школи.

 

На завершення директор школи Ярослав Харун подякував батькам за розуміння, підтримку і тісну співпрацю, а також нагородив подяками і грамотами кращих учнів спільно із міським головою Винник Володимиром Квуртом.

 

«Наші діти роблять дуже важливі речі. По-перше: представляють наше місто, нашу країну і роблять це просто чудово. Друге: вони дають приклад іншим, як можна власною працею досягати успіху в конкуренції, у важкій конкуренції, бо сьогодні перемогти, чи на конкурсі співів, чи танців – дуже непросто, але наші винниківські діти це вміють. І сьогодні я дякую музичній школі, дякую педагогам, дякую вам – батьки, бо ви не опускаєте руки і завжди зі своїми діточками, ну і, звичайно, нашим дітям – таким красивим, талановитим і я вірю, що їх попереду чекають величезні успіхи!», – привітав зі святом Володимир Квурт.

 

Приємним подарунком для всієї мистецької аудиторії стала вже традиційна участь у концерті викладачів та керівника школи.

 

Ведучими заходу були Юліанна Опалевич та Андрій Бурлака.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору