м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.05.2016

Звернення до винниківської громади

Шановні винниківчани!

 

Останнім часом керівництво міста Винники зазнає шаленого тиску з боку різних сил, які намагаються скомпрометувати результати нашої діяльності в очах громадськості, підставити під сумнів принципи відкритості, прозорості й результативності, які ми задекларували в нашій роботі й в стосунках з громадою.

 

Але нас не зупинять ні труднощі, які штучно створюють в процесі отримання містом Винник обласного статусу, ні брудні наклепи, які полились на нас у зв’язку з нашими намаганнями віднайти кошти на розвиток міста Винник , щоб вже цього року вирішити проблему освітлення вулиць міста, чистоти і безпеки в місті і закласти фундамент для його розвитку в майбутньому.

 

Тепер же у громади Винник дехто намагається відібрати землю, не сплативши громаді ні копійки за це. Ми цього не допустимо.

 

Громада отримала можливість слідкувати і приймати участь у прийнятті всіх рішень влади. Депутати абсолютною більшістю голосів схвалили дії керівництва в цьому питанні. Якщо є потреба, ми готові кожному додатково роз’яснити логіку наших дій, адже нам залежить на вашій довірі і підтримці.

 

Ми хочемо запевнити, що часи, коли можна було розкрадати і привласнювати майно і землю громади, минули. Настає період, коли злочинці повинні повернути те, що без дозволу взяли у громади. І ми зробимо все для цього можливе в рамках закону.

 

Ми також хочемо попередити тих, хто намагається посіяти смуту і порушити спокій в місті, що такі дії не залишаться безкарними.

 

Так, на наше звернення поліція вже встановила хуліганів, які спокусились за винагороду розповсюдити у місті брудні листівки. Очікувано представниками, так званого активу Винник виявилися мешканці сусідніх сіл.

 

З повагою міський голова м.Винники Володимир Квурт,

заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства та фінансової політики Винниківської міської ради Михайло Мамут,

заступник міського голови з питань міжнародного партнерства та гуманітарного розвитку Винниківської міської ради Богдан Шустер,

секретар Винниківської міської ради Ігор Жуковський.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

7.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору