м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.02.2017

Зразковий дитячий хор «Оберіг» підтвердив своє звання

Дитячий хор «Оберіг» Будинку дитячої та юнацької творчості м.Винники провів звітний концерт на підтвердження звання «Зразковий художній колектив».

 

«Проводи зими» – саме так називався звітний концерт, який відбувся у храмі Різдва Святого Івана Хрестителя сьогодні, 23 лютого.

 

На підставі висновків атестаційної комісії дитячий хор «Оберіг» підтвердив своє звання, отримане за активну творчу діяльність із збереження, розвитку і пропаганди української культури як в Україні, так і за її межами шляхом підготовки та демонстрації творів відповідного виду мистецтва, за високий художній рівень та виконавську майстерність, активну навчально-виховну роботу серед учасників колективу, участь в організації дозвілля населення.

 

«Ми задоволені і горді виступом своїх солістів та хору, – розповідає директор БДЮТ Ольга Соколик, – тішуся і вдячна діткам, батькам, керівнику Олені Грицько та концертмейстеру Михайлу Жорняку».

 

 

Нагадаємо, дитячий хор «Оберіг» був заснований у 2002 році при БДЮТ у м.Винники. У 2007 році хор здобув звання «Зразковий художній колектив», а у 2012 році підтвердив це звання.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору