м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

20.12.2016

«Золота молодь Винник» передала у школи міста контейнери для роздільного сортування відходів

Відтепер учні винниківських шкіл зможуть долучитися до роздільного сортування відходів та безпечної утилізації відпрацьованих батарейок.

Все це стало можливим завдяки проекту «За чисте довкілля у м.Винники», який окрім інформаційно-просвітньої частини у вигляді інтерактивних занять для учнів, передбачив закупівлю і передачу для навчальних закладів та Спільноту взаємодопомоги «Емаус-Оселя» контейнерів для роздільного сортування відходів (пластику та паперу) та коробок для збору відпрацьованих батарейок.

Окрім того коробки для відпрацьованих батарейок розміщено у Бібліотеці №34, а також ними планується забезпечити Бібліотеці №35 та школі мистецтв.

Нагадаємо, що в рамках проекту, було проведено 44інтерактивних заняття для 807 школярів, поширено інформаційно-роздаткові листівки серед учнів, вивчено думку школярів щодо проблематики роздільного сортування сміття (результати опитування) та встановлено 4 інформаційних стенди у кожній зі шкіл учасників-проекту.

Реалізація проекту стала можливою завдяки Департаменту екології і природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, Винниківської міської ради та ТОВ «Спецавтотранс-Львів». Виконували проект ЛММГО «Золота молодь Винник» у партнерстві з ГО «Інститут активної громади».

Додамо, що у вересні цього року Винниківська міська рада прийняла Програму охорони навколишнього середовища міста Винники на 2017-2019 роки, одним із завдань якої є екологічна освіта і виховання мешканців міста, інформування про стан навколишнього природного середовища.

25.2020