м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

31.08.2018

Зі старого кладовища у Винниках викрали частину огорожі

КП РС «Меморіал» повідомляє про викрадення 25 м конструкції огорожі навколо старого кладовища.

Як розповів директор КПРС «Меморіал» Генадій Гримчак, крадіжку виявили сьогодні.

«Викрадено 8 прольотів, загалом, близько 25 м сітки огорожі. Сама ж огорожа була встановлена після численних звернень громадян, масштабних підготовчих робіт, з метою недопущення несанкціонованих поховань і вандалізму», – каже п.Гримчак.

Винниківчан просять бути пильними до майна міста, а відтак – кожного з нас, і при будь-якій підозрілій ситуації звертатись з повідомленням до поліції.

Також, нагадуємо, що за чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафом, піврічним арештом, обмеженням або позбавленням волі строком до 3 років.

7.2019