м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

26.12.2016

Життя Громадського простору у дорослій бібліотеці Винник. Підсумки року

Бібліотека-філія №34 ЦБС для дорослих у Винниках активно співпрацює з громадськими, культурними та освітніми організаціями міста.

 

Вперше про громадський простір у дорослій бібліотеці винниківчани мали змогу прочитати у лютому 2016 р.

 

Після проведення усіх необхідних ремонтних робіт, проведення та під’єднаня каналізаційної мережі та мережі водопостачання, облаштування санвузла, де всі роботи виконані Винниківською міськрадою, завідуюча Ірина Андрухів відкрила двері та запросила для проведення якісного дозвілля молодіжні організації, активістів та митців міста.

 

Впродовж року у приміщенні відкрились: шахматна школа, театральна студія ЗМВ, відділення Центру розвитку сім’ї, уроки вивчення іноземних мов, клуб сеньйорів «55+».

 

Бібліотека стала місцем проведення підготовок і репетицій до урочистих святкувань у місті, майстернею Святого Миколая, літературних зустрічей, молодіжних форумів та семінарів.

 

Молоді митці та вихованці навчальних закладів показали своїм одноліткам і поціновувачам творчості свої роботи. А це: персональна виставка картин художника-ілюстратора Алана Стефанишина, виставка робіт із бісеру Софії-Анни Маркевич, фотовиставка «Усмішки Винник», виставка-аукціон «Мої Миколайки» та виставка картин «Новий Погляд» Ірини Лоїк.

 

Громадський простір у бібліотеці активно розвивається і вміщує у себе всіх бажаючих долучитись до якісного, корисного проведення вільного часу. Вже найближчим часом, приміщення буде ще більш усучаснене якісним матеріально-технічним облаштуванням з допомогою засобів мультимедійного обладнання і вмеблювання інтер’єру для організації у ньому громадських заходів в рамках проекту «Громадський бюджет Львова».

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору