м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

31.01.2020

Згромадження Салезіян УГКЦ провели «Вечір благодійника»

Як розповіли організатори, захід організований, щоб подякувати усім, хто в різний спосіб підтримує їхню діяльність, спрямовану на виховання дітей та молоді.

В рамках вечора відбулась спільна молитва, по завершенні якої усі присутні мали можливість прикластися до мощей святого Івана Боско та помолитися за підтримку у своїх наміреннях.

Доповнили вечір презентацією про діяльність Згромадження Салезіян УГКЦ, яка поширена у Львові, Винниках, а також у Києві.

Привітали гостей вихованці Родинного дому «Покрова». Хлопчики колядували та віншували, бажаючи кожному з присутніх Господньої опіки, многих літ та щастя.

Відвідали захід і представники Винниківської місткради: голова міста Володимир Квурт і його заступник Богдан Шустер.

24.2020