м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

14.07.2017

Завершився табір для дітей «Веселі канікули «Боскополіс – 2017» у Винниках

Спільнота св. Івана Боско завершила двотижневий табір «Веселі канікули «Боскополіс – 2017» для дітей 1-6 класів на базі ораторії у Винниках.

 

З 2 до 14 липня при спільноті салезіянського згромадження св.Івана Боско відбувався табір «Боскополіс», де щодня зранку волонтери-аніматори зустрічали малечу бансами та ранішньою розминкою, опісля розпочиналась активна, пізнавальна та весела програма.

 

Діти були поділені на кілька команд за кольорами, з гаслами та різноманітними завданнями.

 

 

При таборі учасники канікул займались у гуртках, мали тематичні ігрові дні, екскурсії містом.

 

На заключному концерті команди підвели підсумки якісного дозвілля на канікулах, звітуючи перед батьками світлинами, відеозаписами, піснями, хореографічними постановками і виробами ручної роботи.

 

Наставник табору о.Григорій Швед подякував усім батькам за довіру і розповів, що впродовж цих днів, команда намагалась навчити дітей цінувати те, що вони мають у серці, навівши у приклад людину, яка подарувала згромадженню павільйон «Casa Don Bosco».

 

«Діти отримують від вас виховання, любов і вони покликані також цю любов дарувати іншим. Праця з вашими дітьми – це є подяка від нас, щоб ми могли ділитися з тим, що ми маємо з іншими й поширювати ці дари», – звернувся до батьків о.Григорій.

 

На завершення урочистого закриття усі присутні подякували Богу, меценатам, аніматорам і духовним наставникам молитвою та продовжили прощання за солодким столом для малечі.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору