м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

Заслужений артист України Ігор Богдан виступив у Винниках

Винниківська міськрада та Народний дім Винник провели свято до Дня Покрови та Дня захисника України за участю Ігоря Богдана.

Популярний артист виступив перед глядачами уже з відомою програмою та розповів про свою наступну «Повернення», яку обіцяв привезти у Винники.

Загалом на концерті виступили вихованці Народного дому та ансамбль «Винникічани», слово мали керівник установи Наталія Вінярська та заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Бажаю, щоб Матінка Божа тримала усіх нас під Своїм покровом, огортала Своїм омоформ і вдячні вам пане Ігорю, за такі почуття, такі емоції для громади», – зазначив Богдан Шустер.

Також на святі привітали винниківських учасників АТО та висловили слова шани усім захисникам України, які воюють.

20.2020