м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.09.2019

За спалювання листя на порушників накладають штрафи

Працівники Винниківської ради проводять рейди з виявлення фактів спалювання відходів і сухої рослинності.

За спалювання відходів рослинного та промислового походження передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян в розмірі до 1360 гривень згідно ст. 152 КУпАП.

Добрі наміри щодо наведення чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей. Ненависний дим від спалюваного листя наповнює все навкруг, проникає у домівки навіть крізь зачинені вікна і двері. Повітря стає гірким і важким, ускладнюється дихання.

Нагадуємо, що спалювання рослинності не тільки завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей, а й може перерости у неконтрольоване горіння, загрожувати знищенню будівель та споруд житлового сектору. Особливо важко локалізувати пожежі на відкритих територіях, де вогонь поширюється дуже швидко.

7.2019