м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

29.08.2017

З перших уст: Надія Мориквас познайомила винниківчан з книгою «Винова гора»

Надія Мориквас – письменниця, літературознавиця, поетеса, журналістка представила книгу «Винова гора» у бібліотеці для дорослих м.Винники сьогодні, 29 серпня.

 

Приємністю для авторки став подарунок господарів бібліотеки – виступ місцевого вокального ансамблю «Зґарда», який і став вступом до презентації.

 

Модератор зустрічі – Оксана Масляк розповіла про життєвий і творчий шлях письменниці, її надбання та участь у двох національних спілках України, вона – Член Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України.

 

 

Сама ж письменниця Надія Мориквас, яка вже п’ять років мешкає у Винниках і, власне, це місто та переважна частина того, що відбувається тут, стало прообразом «Винової гори», прокоментувала видання так:

 

«Я думаю, що цією книжкою, мені вдасться налаштовувати читачів на таку модерну екологічну свідомість, зробити людину-суспільну, тобто не тільки, як таку, що думає про себе, а й відчуває себе частинкою часу, частинкою суспільства, частинкою міста, – зазначила п.Надія.

 

Авторка розповіла, що у книзі йдеться про трьох персонажів жіночої статі – всі вони різного віку, характеру, різної життєвої позиції, однак усі оптимістки.

 

 

Роман письменниці досить густий на факти, події, невигадані життєписи й постаті, погляд в минуле і вивчення легенд, які досліджувала сама Надія Мориквас спільно з колегами.

 

Після презентації усі бажаючі мали змогу придбати книгу «Винова гора» від «Видавництво Старого Лева” та в дружній атмосфері, за горнятком чаю, поспілкуватись з авторкою Надією Мориквас.

 

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

18.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору