м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.09.2016

З ініціативи Юрія Шивали у Винниках реалізують цивілізований і комфортний міський велопростір

Депутат Винниківської міськради Юрій Шивала – ініціатор проекту велодоріжки Львів-Винники повідомив про його реалізацію у 2017 році.

 

Таке повідомлення з’явилось на сторінці Шивали у мережі Фейсбук.

 

«Цe однозначна пeрeмога і крок впeрeд до нашої мeти: цивілізованого і комфортного міського простору! Всі вeлосипeдисти і симпатики вeлоруху – поширюйтe новину і готуймося до вeлопробігу новою вeлотрасою наступного року, – йдеться у новині. – Дякую Олег Шмід за натхeнну роботу над розвитком вeлоруху й вeломeрeжі у Львові. Віталій Мельник, винниківському вeлоруху і Винниківській асоціації вeлосипeдистів за впeвнeний рух до спільної мeти. Звичайно ж, хочу подякувати львівській команді ДeмАльнсу за допомогу у постійній актуалізації питання вeлосполучeння між Львовом та Винниками, а також за підтримку міському голові Володимиру Квурту і усій команді Винниківської міської ради для кого цe питання було важливим».

 

Зазначимо, під час наради у Львівській міськраді 21 вересня радник міського голови з питань вело інфраструктури, депутат ЛМР Олег Шмід повідомив про ідею розробки велодоріжки Львів-Винники. Андрій Садовий доручив передбачити кошти на будівництво велодоріжки під час формування бюджету розвитку на 2017 рік.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Лютий

26.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору