м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.08.2019

Юрій Ідзінський, Ярина Каторож, Андрій Мельник і Олег Крук – відзначені званням «Гордість міста Винники»

Винниківчани нагороджені званням «Гордість міста Винники»: Юрій Ідзінський, Ярина Каторож, Андрій Мельник і Олег Крук.

Вперше, такі відзнаки отримано відповідно рішення урочистої сесії Винниківської міської ради з нагоди відзначення 28-річниці Незалежності України та 667-річчя Дня міста Винники, 23 серпня 2019 року.

“Присвоїти звання «Гордість міста Винники» молодим жителям Винник за вагомі особисті досягнення, внесок у розвиток міста та піднесення його авторитету.

3.1. Андрію Мельнику, 2003 р. н., винниківчанину, випускнику ЗОШ № 29, єдиному учневі у м. Винники – здобувачу кришталевих 200 балів Зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році сертифікаційної роботи з біології. Студентові Лікувального факультету Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

3.2. Ярині Каторож, 1994 р. н, виниківчанці, українській письменниці й художниці. Випускниці ЗСШ № 29, Львівської школи мистецтв за курсом образотворче мистецтво та курсом фортепіано. У 2016 році випускниці Української академії друкарства за спеціальністю «Мистецтво». Авторці романів: «Алхімія свободи». Роман-фентезі. 2015 року; «Стожар». Трилогія «Палімпсест». Книга 1. 2017 року; «Альянс». Трилогія «Палімпсест». Книга 2. 2018 року. У 2015 році за роман «Алхімія свободи» отримала спеціальну відзнаку від Дари Корній і Тали Владмирової «Українське сучасне фентезі» у номінації «Романи» конкурсу «Коронація слова».

3.3. Олегові Круку, 1993 р. н., винниківчанину, випускнику ЗОШ № 29 та Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю: інженер-конструктор. Вихованцю Винниківського мотоклубу «Драйв». Тренери – Андріан Шемеги, Юрій Войціцький. Бронзовому призерові 7-го етапу Чемпіонату Європи з мотокросу в класі OPEN (Київ, 2019).

3.4. Юрію Ідзінському, 1999 р. н., винниківчанину, випускнику ЗОШ «Берегиня», училища фізичної культури, студентові Львівського державного університету імені Боберського. Вихованцю секції вільної боротьби Товариства «Тризуб» у м. Винники. Тренери – Роман Проців та Віктор Глібенко. Віце-чемпіону Чемпіонату Європи з вільної боротьби серед спортсменів віком від 20 до 23 років (Сербія, 2019)”, – йдеться в рішенні.

23.2020