м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

18.11.2016

Юним винниківчанам показали дитячу оперу «Пан Коцький»

Львівська філармонія у Винниках поставила казку-оперу «Пан Коцький» на казковій сцені у Винниківській школі-інтернат.

 

Юні глядачі з батьками побачили відому казку в оперному виконанні. Таку можливість винниківчани отримали в рамках проекту «Львівська філармонія у Винниках».

 

Чудова комічна повчальна казка – опера за участю артистів філармонії потішила дітлахів та показала наскільки необхідна така діяльність у Винниках. Адже, актуальність української пісенної творчості та культури, як ніколи, необхідна сьогоднішньому поколінню.

 

«Нам дуже хочеться, щоб діти входили в світ казки не лише за допомогою комп’ютерних ігор, але і за допомогою культури. Потрібно з найменших років долучати їх до мистецтва, інтригувати дітей україномовними виставами, – каже адміністратор проекту «Львівська філармонія у Винниках» Анастасія Пришляк, – тому, наше головне завдання – дати їм таку можливість. Допомогти батькам зробити мистецтво цікавим і доступним для діточок будь-якого віку».

 

 

 

Наступний у програмі захід – концерт “Маленький Моцарт” у Винниківській дитячій школі мистецтв (м.Винники, вул.Пл.Ринок, 4) 3 грудня 2016р. о 17.00 год.

 

Нагадаємо, організатори проекту: Винниківська міськрада, Львівська філармонія, управління освіти ЛМР, дирекція ВСШІ, ЛМГО «Золота молодь Винник» та Молодіжна рада при ВМР. Урочистий концерт-відкриття проекту відбувся 7 жовтня 2016р. у ВСШІ.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

21.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору