м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.12.2017

Юних прозаїків – переможців IX Обласного конкурсу імені Катрі Гриневичевої нагородили у Винниках

 

 

Урочиста церемонія нагородження відбулася сьогодні, 1 грудня, у СЗШ №29 у м.Винники.

 

Участь у конкурсі взяли школярі з м.Львова, Львівської області, інших областей України.

 

Конкурсантів нагородили грамотами та дипломами, цінними подарунками, книгами.

 

Гран-прі конкурсу «Золоте перо» присудили Тетяні Піцик за твір під назвою «Барбі».

 

«Маленьке галицьке містечко з великим серцем тішиться з того, що конкурс і саме нагородження відбувається у нас, на малій батьківщині Катрі Гриневичевої – розпочав міський голова Винник Володимир Квурт. – Світ змінюється і сьогодні усі прагнуть успіху, та чи можливий успіх у сучасному світі, коли нема конкуренції ідей? Перемагати будуть ті нації, які здатьні будуть генерувати ідеї, шанувати своїх мислителів, людей, спроможних творити, бути креативними, а значить – творити успіх. Конкурс покликаний виховувати в кожному з вас цей талант. Давати приклад іншим і слідувати за вами. Тому вітаю вас, тут у нас, бажаю і організаторам, і учасникам міцного здоров’я, творчого натхнення, наснаги творити заради нашої країни, а значить – нашого успішного майбутнього”.

 

Організатором конкрурсу виступає ЛОО «Товариство українок ім. Ольги Басараб» та особисто голова товариства Ярослава Ваврисевич. Роботи, що були надіслані на конкурс, вичитувало журі, до складу якого традиційно входять відомі журналісти, видавці, письменники, вчителі.

 

Нагадаємо, що конкурс молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої започаткований в 2008 році і традиційно нагородження його переможців відбувається у Винниках, де народилася Катря Гриневичева ​– українська письменниця, учениця Івана Франка.

 

Христина Мамчур

 

Більше фото ТУТ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Лютий

25.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору