м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

14.04.2020

Юні винниківські гумористи – призери онлайн-конкурсу «Кумедний смайлик»

В ході спільного проєкту Народних домів м.Львова за підтримки Управління культури м.Львова, винниківчани учасники Музичного театру «Крещендо» здобули перемоги у онлайн-конкурсі «Кумедний смайлик».

Про це розповіла керівник Музичного театру «Крещендо» Марія Палько:

«Музичний театр «Крещендо» представив 8 номерів: Софійка Андрійчак, Ангеліна та Доменік Костів, Давид Ткачик та Іванка Брегін отримали дипломи учасників конкурсу.

Ярина Бобенчик отримала 3 місце, Ірина Свириденко та Дарина Дацій отримали 2 місце в своїх категоріях. Софійка Горбань перемогла, отримавши 1 місце. Всі учасники нагороджені дипломами, а переможці ще й медалями».

Конкурс гумористів почався в День сміху 1 квітня і закінчився 9 квітня. Учасникам потрібно було виставити відео у соціальних мережах, де проходила номінація «Приз глядацьких симпатій».

Всі інші номінації оцінювало професійне журі.

Травень

31.2020