м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.08.2019

Євгенія Бульба, Ярослава Бобків, Антоніна Сус і Марія Пивовар – Почесні довгожителі міста Винники

Рішенням сесії Винниківської міської ради винниківчанки Євгенія Бульба, Ярослава Бобків і Марія Пивовар нагороджені званням «Почесні довгожителі міста Винники».

Відповідне рішення прийнято сьогодні, 23 серпня, на урочистій сесії з нагоди відзначення 28-річниці Незалежності України та 667-річчя Дня міста Винники.

Довгожительок привітав міський голова Винник Володимир Квурт, вручивши їм нагороди. Квіти та подарункові пакети.

«Присвоїти звання «Почесний довгожитель» жителям Винник, які своєю працею внесли значний вклад у розвиток суспільного та релігійного життя м. Винники: 2.1. Марії Пивовар, 1924 р. н., винниківчанці, педагогу-вихователю Винниківської школи-інтернат № 9 та шанованій у Винниках людині, яка зробила значний вклад в розвиток суспільного життя міста, освіти та виховання дітей.

2.2. Антоніні Сус, 1926 р. н., переселенці із Закерзоння, а з 1945 року винниківчанці та шанованій у Винниках людині, членкині винниківського товариства «Просвіта», яка упродовж життя працювала в сфері торгівлі та завжди активно долучалася до громадських рухів у Винниках.

2.3. Ярославі Бобків, 1929 р. н., винниківчанці та шанованій у Винниках людині, майстрині з вишивання, роботи якої й досі знаходяться в Храмі Воскресіння УГКЦ м.Винники.

2.4. Євгенії Бульбі, 1930 р. н., винниківчанці, вчителю української мови та літератури, членкині та голові Винниківського товариства «Просвіта», і до сьогодні заступнику голови Винниківського осередку «Союзу Українок», почесній членкині «Союзу Українок» України м. Київ, та шанованій у Винниках людині, яка зробила значний вклад в розвиток суспільного життя міста, освіти, виховання дітей та молоді», – йдеться у рішенні.

13.2019