м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.03.2020

Як працюватиме Личаківський відділ обслуговування громадян в м. Львові на час карантину

Відповідно до рішення засідання обласної комісії

з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львівської ОДА,

з 16 березня до особливого розпорядженняскасовується проведення особистих прийомів громадян у всіх органах державної влади та місцевого самоврядування та максимально обмежується пересування громадян в громадських місцях.

У зв’язку з цим, Сервісні центри Головногоуправління Пенсійного фонду України у Львівській області переходять на особливий режим роботи.

Прийом громадян буде проводитися за наявності у відвідувача захисної маски та

за умови, що вирішити дане питання дистанційно не можливо

(оформлення документів для виплати допомоги

на поховання, отримання виготовленого пенсійногопосвідчення).

Одночасно повідомляємо, що послуги з пенсійного забезпечення можна одержати за допомогою електронної комунікації:

на вебпорталі Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua), через електронну пошту (е-почтаСЦ) та гарячу телефонну лінію (№ гарячої лінії СЦ2546245), а також звернувшись до Сервісного центру у письмовому вигляді.

За допомогою онлайн сервісів вебпорталуПенсійного фонду України, можна:

подати заяву про призначення пенсії в “один дотик”;
подати заяву про перерахунок пенсії;
подати заяву на виготовлення пенсійного посвідчення, в тому числі електронного пенсійного посвідчення (ЕПП);
 отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом: ОК-5, ОК-7, довідку про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж, інші);
  перевірити відомості про трудову діяльність («Електронна трудова книжка»);
 провести прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу «Пенсійний калькулятор»;
 подати Анкету застрахованої особи для внесення/ зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;
  подати звернення (пропозицію, тощо);
 активувати послугу безкоштовного СМС-інформування(щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області закликає будьте обережними та дотримуйтесь рекомендацій, які містяться на створеній Урядом інформаційній сторінці «Що треба знати про новий коронавірус» (https://covid19.com.ua).

Липень

11.2020