м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.02.2020

Випускати собак без догляду на вулиці Винник – заборонено!

Винниківська міськрада наполегливо нагадує винниківчанам про заборону випускати собак на вулиці міста.

На вулицях міста тривають рейди по вилову безпритульних тварин.

За словами волонтера Марії Ільчишин, велика частина тварин – господарські собаки:

«Винниківчани жаліються на зграї собак на вулицях міста, однак переважно  це домашні тварини, які створюють небезпечні умови для мешканців, а особливо для дітей, які йдуть до школи чи просто гуляють. Для нашого міста самовигул – це звичайна річ, що набагато збільшує кількість безпритульних», – зауважила п.Марія.
Зазначимо, що ЛКП «Лев» відтепер частіше працюватиме у Винниках і, задля безпеки мешканців, виловлюватиме усіх тварин без нагляду – з ошийниками і без них.

Перебування домашніх тварин у ЛКП «Лев» та повернення їх додому несе за собою додаткові витрати.

Як наголосив заступник голови Винник Богдан Шустер, власники тварин, які створюють небезпеку винниківчанам нестимуть адміністративну відповідальність.

19.2020