м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

09.09.2019

Випускати собак без догляду на вулиці Винник – заборонено!

Винниківська міськрада наполегливо звертається до винниківчан з проханням не випускати собак на вулиці міста без повідця з прикріпленим до ошийника особистим номерним знаком, а потенційно небезпечних великих собак без короткого повідця і в наморднику.

У Винниках продовжують вилов безпритульних тварин з метою забезпечення безпеки мешканцям.

За словами волонтера Марії Ільчишин, працівники ЛКП “Лев” продовжують роботи з відлову безпритульних тварин:

«Сьогодні відловлено чотири собаки. З них: дві на вул.Галицькій і дві на вул.Кільцевій. Ще один виїзд планується днями у район, де розміщене Нове кладовище».

Зазначимо, що ЛКП «Лев» відтепер частіше працюватиме у Винниках і, задля безпеки мешканців, виловлюватиме усіх тварин без нагляду – з ошийниками і без них.

Перебування домашніх тварин у ЛКП «Лев» та повернення їх додому несе за собою додаткові витрати.

Власники тварин, які створюють небезпеку винниківчанам нестимуть адміністративну відповідальність.

Також, нагадуємо мешканцям Винник, що у місті активно допомагає безпритульним тваринам п.Марія Ільчишин та просить мешканців, у разі виявлення хворої чи травмованої тварини звертатись за тел. 0972532403.

13.2019