м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

15.01.2019

Винники запрошують на Водохрещенські купання

Винниківська міська рада, ЛМГО «Золота молодь Винник» та Молодіжна рада при ВМР запрошують 19 січня об 11:00 на організовані Водохрещенські купання у Винники.

19 січня з 11:00 до 17:00 год. на ставку по вул.Шевченка відбудеться освячення води та традиційні купання в ополонці.

«В організації цього заходу бере активну участь молодь, і я з цього дуже тішуся, адже люди повинні бути і тілом, і духом завжди здорові. З кожним роком на такі великі свята молоді приходить дедалі більше, тому запрошуємо всіх охочих долучитись до Водосвяття та зануритись в крижану Хрещенську купіль», – зазначає заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

У програмі заходу обіцяють: щедрівки, чай, каву, глінтвейн і фотозону для тематичних світлин.

Квітень

21.2021