м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.01.2020

Винники вітають владику Степана Суса, Епископа Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа із призначенням

Архиєрейська хіротонія владики Степана Суса, Епископа Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа відбулась 12 січня у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві, де побували винниківчани.

Архиєрейську хіротонію Преосвященнішого владики Степана відвідали представники духовества м.Винники, а саме: адміністратор храму Різдва Івана Хрестителя Володимир Климюк і о.Орест Чекан із парафіянами.

«Вітаємо родину владики Степана, щасливу бабусю пані Антоніну, на 94 році життя якої внук став наймолодшим єпископом католицької Церкви», – привітав владику і родину о.Орест Чекан.

«Молитовно бажаємо Вам, Ваше Преосвященство, Божого благословення, міцного здоров’я, бадьорості духу, духовної радості, довготерпіння та щасливого довголіття», – доповнює вітання міський голова Винник Володимир Квурт.

Довідково: народився отець Степан Сус 7 жовтня 1981 року у Львові, родина походить із сусіднього з Винниками села Чишки, де своє дитинство провів отець Степан Сус, навчаючись у місцевій школі у 1988 – 1996 рр.

Бабці владики Антоніні Сус, 1926 р. н., переселенці із Закерзоння, а з 1945 року винниківчанці та шанованій у Винниках людині, членкині винниківського товариства «Просвіта», яка упродовж життя працювала в сфері торгівлі та завжди активно долучалася до громадських рухів у Винниках, 23 серпня, на урочистій сесії з нагоди відзначення 28-річниці Незалежності України та 667-річчя Дня міста Винники присвоєно звання «Почесний довгожитель міста Винники».

Лютий

28.2020