м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.01.2017

Винники відзначили 98 річницю Дня Соборності України

Громада міста Винники провела урочисте віче з нагоди вшанування 98 річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, яке відбулося в 1919 році.

 

Понад сотню винниківчан зібрались сьогодні біля пам’ятника Незалежності у Винниках, аби відзначити єдність і свободу, виборені у тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення.

 

Захід розпочався із благословення молитвою отців місцевих парафій.

 

Про важливість цього дня для кожного громадянина України сказав міський голова Винник Володимир Квурт.

 

«Це серйозний і важливий крок для нашої України і майбутнього. Сьогодні багато викликів для нашої держави. Ми очікуємо, що хтось нам допоможе, але насправді сила в нас самих, – зазначає п.Квурт. – І ми будемо сильні, коли об’єднаємось. Коли об’єднаємо свої зусилля і будемо боротись за Україну. Дуже важливо докладати зусиль в боротьбі проти ворога. Це надзвичайно важливо. Але не менш важливо, цінно – знайти в собі сили об’єднатися за велику, за успішну, за демократичну і вільну Україну.

 

Тому я сьогодні бажаю вам, щоб у кожному серці був цей Софійський майдан, коли оголошується Акт Злуки, коли ми відчуємо ту любов, те бажання об’єднатись і творити наше спільне майбутнє. Христос Рождається

 

Зі словом також виступив голова Винниківського товариства «Просвіта» Любомир Білоус.

 

 

Завершили віче спільним виконанням твору «Боже Великий Єдиний» разом з церковним хором «Воскресіння» та спільною світлиною до Дня Соборності України з державним прапором.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору