м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

24.08.2016

Винники відзначили 25 років Незалежності України святковою ходою та урочистим віче

Винниківська громада вшанувала 25 річчя Незалежності України святковою загальноміською ходою та віче.

Урочиста загальноміська хода розпочалась від пам`ятника Тарасові Шевченкові з виступу народного хору «Воскресіння». Далі уся громада міста, під супровід поліції, вирушили маршрутом вул.Шевченка-вул.Франка-вул.Галицька.

Двічі шеренга винниківчан зупинялась біля визначних історичних пам`яток у місті – пам`ятник Січовим Стрільцям на вул.Франка та Іванові Огієнкові на вул.Галицькій. Де хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих героїв нашої держави.

Завершилась хода біля пам`ятника Незалежності, де розпочалось урочисте віче, присвячене події.

Святкову літургію з нагоди святкувань Незалежності відправили отці усіх винниківських церков.

З привітальними словами до присутніх звернувся міський голова Винник Володимир Квурт, де зазначив, що хоч нам і випало святкувати цю дату у війні, де перебувають сотні синів і дочок на Сході України, ми віримо, що ця війна очистить всіх нас, зробить нас сильнішими і не дозволить жодному ворогу панувати на нашій рідній землі. – «Отож ще раз вітаю вас, бажаю міцного здоров’я, мирного неба, вірити і йти у віки разом з Україною і з Богом. Слава Україні!».

До привітань долучились: український науковець-географ і краєзнавець Андрій Байцар, голова товариства «Просвіта» Любомир Білоус, колектив народного хору «Воскресіння».

Музичний супровід святкувань цього дня дарував дитячий духовий оркестр Пікуловицького навчально-виховного комплексу «Веселі музиканти», художній керівник Богдан Мацевко.

23.2020