м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

21.12.2019

Винники в числі нагороджених Федерацією футболу у Львівській області

Винниківська міська рада в особі міського голови Винник Володимира Квурта отримала подяку за сприяння розвитку футболу на Львівщині.

20 грудня у конференц-залі «Гранд-готелю» відбулися офіційні урочистості, під час яких Федерація футболу Львівської області відзначила героїв цьогорічного футбольного сезону.

Подяку від голови Федерації футболу Львівської області Олександра Шевченка отримав голова міста Володимир Квурт.

«В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з Федерацією футболу у Винниках відбулись спортивні заходи, змагання, чемпіонати, які в прийдешньому році плануємо популяризувати і проводи ще активніше для розвитку наших дітей у спорті», – розповів Володимир Квурт.

Нагадаємо, у Винниках зародився і розвивався ФК «Рух», який є лідером першої половини сезону Першої ліги українського футболу 2019/20.

Також тут відродили ФК «Жупан», який провів дебютний сезон у Чемпіонаті Львівської області серед команд Другої ліги і створили однойменну дівчачу команду «Жупанка».

Винники славляться Стадіоном імені Богдана Маркевича, що побудований та відкритий ще у 1930-х роках і відновлений за сприяння відомого футбольного тренера, Почесного винниківчанина Мирона Маркевича.

23.2020