м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

Винники урочисто відзначили День Конституції України

Громада міста провела урочистості біля пам’ятника Незалежності у Винниках.

На заході зібрались представники влади, освітньо-культурних установ, військових, громадських організацій та винниківчани.

З привітальними словами до присутніх звернулись: заступник міського голови Винник Богдан Шустер, голова товариства «Просвіта» Любомир Білоус, голова винниківського осередку товариства «Союз Українок» Стефанія Гілета та учасник АТО Віталій Кобрин.

«День, котрий ми сьогодні відзначаємо, день Конституції України стоїть в одному ряді з Днем Незалежності, з актом проголошення Незалежності України, з днем, коли була запроваджена чи відновлена українська гривня, і є тим символом об’єднання України.

Сьогодні вітаючи вас, хочу побажати, щоб ми, рука в руку, плечі в плечі, стояли на сторожі тих законів, які стоять на сторожі прав та свободи українців», – звернувся до громади Богдан Шустер.

Віршами, піснями та покладанням квітів створили свято присутнім вихованці БДЮТу, Народного дому Винник та КЦ «Дозвілля».

Більше фото ТУТ

29.2020