м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.09.2019

Винники та Давидівська ОТГ обговорили співпрацю між населеними пунктами

Зустріч очільників м.Винники та Давидівської сільської ради ОТГ відбулась днями у Давидові та продовжилась знайомством у Винниках.

В ході зустрічей обговорювались питання, які можна вирішувати спільно, зокрема, облагородження території біля р.Марунька, ремонт та обслуговування доріг, що проходять через обидві території, обслуговування спільної частини водогону, знайомство із громадськими просторами міста, культурними закладами, методиками робіт з утеплення приміщення міської ради.

Про розвиток міста та здобутки винниківської громади розповів голова міста Виники Володимир Квурт, а робочі майданчики показав гостям його заступник Богдан Шустер.

«Уже найближчим часом сподіваємось на реалізацію спільних проектів для комфорту наших жителів і дружнє співіснування з сусідами», – зазначає Богдан Шустер.

7.2019