м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

Винники сумують з приводу смерті Почесного винниківчанина Мирослава Скорика

Міський голова Винник, виконавчий комітет ради висловлюють співчуття рідним  Почесного винниківчанина, видатного композитора і музикознавця,

який родом із Львова, народного артиста України, лауреата Державної премії ім. Т.Шевченка, член-кореспондента Академії мистецтв України, професора, кандидата мистецтвознавства, завідувача кафедри композиції ЛДМА ім. М.В.Лисенка, голови Львівського відділення Спілки композиторів, секретаря Спілки композиторів України, керівника Центру музичної україністики, внучатого племінник Соломії Крушельницької, удостоєного найвищої державної відзнаки — «Герой України», Народного артиста України, іменем якого названо і відкрито першу в Україні Концертну залу на базі СЗШ №29 у Винниках Мирослава Скорика.

Передчасна смерть Мирослава Скорика – непоправна втрата для рідних, близьких, друзів та колег. Зберігаємо у нашій пам’яті лише світлі спогади про нього…

Нехай душа Ваша, шановний Мирославе Михайловичу, знайде вічний спокій у Царстві Господньому.

Щирі співчуття родині, хай Бог допоможе пережити цей біль та горе. Скорбимо разом з вами…..

Світла пам‘ять!

Нагадаємо, що ще у лютому цього року, Мирослав Скорик підтримав ініціативу і звернення винниківської громади щодо збереження статусу міста Винники.

25.2020