м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

20.01.2019

Винники сумують з приводу смерті Почесного довгожителя міста Ігоря-Юрія Маркевича

Відійшов у вічність Ігор-Юрій Маркевич – уродженець м.Винники, голова церковного комітету зі спорудження храму Церкви свв. Володимира і Ольги (УАПЦ) м. Винники, який брав участь у визвольній боротьбі українського народу під час другої світової війни, служив в дивізії «Галичина».

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет ради, депутатський корпус  та громада міста сумують з приводу непоправної втрати та висловлюють співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять та Царство Небесне Вам, Ігоре-Юрію Теодоровичу!

Нагадаємо, Ігор-Юрій Маркевич 1927 року народження, народився й виріс, прожив у Винниках усе своє життя, за винятком років війни. Брав участь у визвольній боротьбі українського народу під час другої світової війни, служив в дивізії «Галичина». Батько його Теодор Маркевич був членом ОУН-УПА. Під час війни пережив розлуку з рідними. Аж у 1988році дозволили поїхати в гості до рідних в Америку, але нажаль батьків живими він уже не застав.
Після війни був мобілізований до радянської армії. Після армії одружився, виховав з дружиною 3 дітей, 6 внуків, 2 правнучки.
З 1990 по1995 був головою церковного комітету зі спорудження храму Церкви свв. Володимира і Ольги (УАПЦ) м.Винники. Активний учасник зведення церкви. Згодом багато років працював паламарем.

Квітень

21.2021