м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

05.02.2016

Винники рясніють талантами

Талановита молодь полонила увагу присутніх на фіналі  конкурсу “Школа має талант”

 

Сьогодні, 5 лютого, відбувся фінал шоу-конкурсу “Школа має талант” серед обдарованих учнів винниківської санаторної школи-інтернату. Цьогорічний конкурс, який відбувається задля розвитку і реалізації талановитої учнівської молоді, відбувався у два етапи – відбірковий та фінальний.

 

Попередні відбори подолали понад двадцять конкурсантів. Доля учасників залежила від глядачів, які завітали на свято та поважного журі.

 

Співи, танці, хореографічні постановки, образотворче мистецтво, гра на скрипці, декламування віршів, художнє гімнастичне виконання, складання конструктора і кубика рубика, гуморески – загалом 22 конкурсних виступи зачаровували бездоганним виконанням усіх присутніх у залі.

 

Беззаперечним переможцем став хлопець, який продемонстрував пильність та вправність рук, що здатні скласти будь-який кубик рубик за доволі короткий час. Роман Волоський – найталановитіший учень школи 2016 року.

 

Також призовими виявились три 3-х місця, два 2-х місця та відкриття року талановитий учень-випускник Євген Гій, який вразив усіх виконанням пісні Кузьми Скрябіна. Загалом розподіл призових місць відбувався лише серед представників старшої школи, талановиті початківці отримали подарунки усі без винятку.

 

Подяки і настанови конкурсантам висловили члени журі, міський голова Винник Володимир Квурт та директор школи Лілія Свистович.
Завершилось дійство святковим міні-феєрверком.

 

Більше фото тут (перейти за посиланням)

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору