м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

02.04.2019

Винники розпочинають проект по збору пластику

Адміністрація ТзОВ «Спецавтотранс-Львів» і Винниківська міська рада в особі міського голови Володимира Квурта розпочинають проект по збору пластику з помешкань винниківчан.

Проект полягає у відокремлені пластику (пластикові пляшки, пластикова упаковка, побутова хімія, пластикові ємності з під кефіру та йогурту) в окремий жовтий пакет з логотипом компанії «Спецавтотранс-Львів» для того, аби цінні речовини, які можуть бути перероблені, не ставали сміттям і не потрапляли на звалища. Адже в кожному мішку із непотребом, який ми несемо до контейнера, є чимало речей, які б ще могли послугувати людям.

Пластикова тара, наприклад, ПЕТ-пляшка(ПЕТ – скорочена назва полімеру «поліетилен-терафталат»), замість того, аби валятися на галявині чи в парку, пливти по річці чи горіти на звалищі, отруюючи повітря токсичним димом, може перетворитися на пластикову трубу, сумку чи навіть светр.

Забір жовтих пакетів з вмістом побутового пластику буде проводитись один раз на місяць.

Жовті пакети просять виставляти поруч з контейнером для унітарного збору в перший забір місяця.

За додатковою інформацією просять звертатись за телефоном:

тел.: 244-45-78; 241-84-36; 093-093-10-10; 067-826-10-10.

15.2019