м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

24.06.2019

Винники приймають учасників Міжпарламентської Ради Україна-НАТО

Винники вітають близько двох десятків депутатів з 13 країн світу, які є учасниками Міжпарламентської ради Україна-НАТО у Винниках.

 

З ознайомчим візитом у Винники прибули учасники-партнери України, які беруть участь у засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО 24-25 червня.

 

В ході неформальної зустрічі Володимир Квурт розповів гостям про історію міста та подарував символічні подарунки, в числі яких – керамічний сувенірний смайлик.

 

«Це історична подія для нашого міста. Україна має особливий статус у парламентарів всіх країн членів НАТО. Тут присутня Президент Парламентської Асамблеї НАТО Мадлєн Мун – очільниця, яка є прихильницею об’єднаної Європи і модерує Україну, а також один із найбільш впливових – депутат трьох скликань парламенту Канади від правлячої Ліберальної партії Борис Вжесневський, який очолює групу дружби з Україною – найчисленніше об’єднання депутатів у чинному парламенті», – прокоментував міський голова Винник, кандидат у народні депутати України Володимир Квурт.

 

Також, п. Вжесневському передано відзнаку Почесного громадянина Винник Ігоря Ігнатовича, яку він обіцяв передати канадському бізнесмену з українським корінням, оскільки за його словами вони товаришують.

 

 

Серед учасників засідання – Президент Парламентської Асамблеї НАТО Мадлєн Мун, Голова Постійної делегації Канади у ПА НАТО Борис Вжесневський, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Голова делегації Верховної Ради у Парламентській асамблеї НАТО Оксана Юринець,  т.в. о голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору