м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

30.11.2019

Винники приймають фіналістів Кубку області з шахів “Юні таланти”

Управління з питань молоді та спорту Львівської ОДА, Львівська обласна шахова федерація, Винниківська міська рада організували фінальний етап Кубка області з шахів у Винниківській санаторній школі-інтернат.

Понад сто учасників з Львівської області та Тернополя стартували у фінальних змаганнях з шахів у Винниках, зважаючи на те, що саме винниківська команда шахової школи «Black and White» стала переможцем Кубку області минулого року.

Сьогоднішні змагання відбуваються в індивідуальному та командному заліках, про що розповів засновник місцевої шахової школи Тарас Гись.

Побажав сили, звитяги і наснаги учасникам та батькам заступник міського голови Винник Богдан Шустер:

«Лише третій рік працює у нас шахова школа, але, насправді, ми вже багато турнірів приймали і радо будемо приймати і ще більші. Тішить око і милує серце, що така велика кількість людей зареєстровані і приймають участь у високоінтелектуальній грі, яка розвиває логіку, розвиває мислення молодих українців, які, я переконаний, повинні і будуть розвивати нашу молоду державу», – наголосив п.Богдан.

Визначаться переможці в підсумку дев’яти турів. На переможців чекають грамоти, кубки, медалі та подарунки.

6.2019