м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.05.2016

Винники приймали делегатів-засновників гри на І Міжнародному фестивалі корфболу (ФОТО)

І Міжнародний фестиваль корфболу в Україні відбувся у Винниках 8 травня на стадіоні імені Богдана Маркевича

 

 

Представник країни, що започаткувала цей вид спорту, почесний консул Королівства Нідерланди Богдан Панкевич, Президент білоруської академії корбфолу, засновник Світової фундації футболу Марк Стро, відкривали І Міжнародний фестиваль з гостями з Києва, львівських шкіл та місцевою владою.

 

У результаті змагань нагороди отримали представники усіх команд, а це — 30 грамот, 12 медалей та 6 кубків.

 

 

«Найближчим часом у Історико-краєзнавчому музеї, що у м.Винники, буде представлений «музейний корфбольний м’яч» – що стане символом гри «Корфбол» у Винниках», – розповів спеціаліст з питань міжнародного партнерства та інформаційної політики Валерій Підпалюк.

 

Захід дав змогу спробувати та ознайомитися з цим видом спорту усім бажаючим, незалежно від вікової категорії та статі.

 

Організатори фестивалю: Львівське об′єднання корфболу, Винниківська міськрада, Молодіжка при ВМР, ГО «Золота молодь Винник», Віктор Батяла (СЗШ№70, м.Львів), Олег Білик (ЛДУФК) , Марта Лесів (співорганізатор), Олександр Чорній, Орест Банах, Адміністрація СЗШ№47, Марк Строа (Президент білоруської академії корбфолу, засновник Світової фундації футболу), Леся Стецишин (СЗШ№47).

 

Нагадаємо, корфбол — командна гра з м’ячем, багато в чому подібна до змішаного нетболу. У корфбол грають у більш ніж п’ятидесяти країнах; найбільшу популярність гра дістала у Нідерландах та Бельгії. Корфбол відрізняється від інших командних ігор тим, що це змішана гра: команда складається з чотирьох чоловіків і чотирьох жінок

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

7.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору