м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

07.02.2016

Винники провели коляду

Винниківська міська рада, Молодіжна громадська рада при ВМР, ЛММГО «Золота молодь Винник» запросили всіх охочих на свято «Проводи коляди», що відбулося сьогодні, 7 лютого, в КЦ «Дозвілля».

 

Духовно-мистецький захід благословив і розповів про значення колядок для українського народу, про справжній, а не показовий патріотизм отець Петро Паньків.

 

Для винниківчан і гостей колядували Народний хор «Воскресіння», ансамбль «Винниківчани», хор «Надсяння», викладачі та учні Школи мистецтв.

 

Народний хор «Воскресіння» під керівництвом Ярослава Харуна численними колядками (традиційними та авторськими), хор зі Львова «Надсяння» (керівник Володимир Гнідь) нагадали присутнім ще раз про таїнство народження Христа, наповнили серця надією на щасливе та мирне сьогодення.

 

Продовжили пісні різдвяного циклу учасники ансамблю «Винниківчани» (керівник Володимир Завербний), які заспівали кілька колядок («Бог народився у Вифлеємі», «Спас наш народився» та ін.). Щедрими оплесками зал подякував просвітянкам Стефанії Гілеті та Галині Проскурницькій за щире неперевершене виконання віршів-побажань всіляких гараздів для мешканців Винник і усіх українців, щоб «нашої єдності вороги лякалися».

 

Міський голова Володимир Квурт і його заступник Богдан Шустер привітали громаду Винник із важливою подією – 120 років від заснування потужного Товариства «Просвіта» та вручили подяки голові Товариства Любомиру Білоусу, активним просвітянам за небайдужу громадянську позицію, патріотизм, вагомий внесок у національне, культурне та духовне життя міста. Пісенними подарунками «Просвіту» привітали учасники концерту. Особливо піднесено та жваво це вдалося хору «Воскресіння», який виконав колядку «Щедрик».

 

Школі мистецтв вдалося здивувати присутніх професійним рівнем виконання колядок викладачами Наталією Воробель і Назаром Леськівим. Ансамбль «Троїсті музики» (керівник Валерій Куліковський) хоч і вперше представив громаді свої музичні здобутки, але зумів підняти настрій хвацьким, експресивним виконанням віночка українських народних мелодій.

 

Спільним виконанням колядки «Нова радість стала» учасники концерту поставили підсумкову крапку в цьогорічному святкуванні Різдва.

 

Загальноміський захід різдвяних піснеспівів доповнили смачними пампухами і глінтвейном. Винниківчани не поспішали розходитися по домівках і ще довго продовжували колядувати.

 

Лариса КУБСЬКА

Більше фото тут (перейти за посиланням)

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору