м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

07.07.2017

Винники провели храмовий празник Різдва Івана Хрестителя

Парафія Різдва Івана Хрестителя, молодіжні організації та культурні установи Винник провели празник Івана Купала.

 

Розпочались урочистості Архиєрейською Божественною Літургією за участю Владики Володимира, декана Винниківського протопресвітерату протоієрея Івана Духнича, настоятеля храму Різдва Івана Хрестителя Володимира Климюка, о. Ореста Чекана, настоятеля селезіянської спільноти ієрм. Володимира Кобілінця та іншого духовенства.

 

«Вітаю духовенство парафії і дякую за таку жертовну пасторальну працю. Вітаю хор, братство та усіх, хто ходить до цього храму, зокрема вітаю й наших іменників, – сказав Владика Володимир. – Бажаю вам завжди відчувати, що Бог є ласкавий у вашому житті на многії і благії літа».

 

В ході Літургії, Владика, парафіяни, учасники церковного хору та молодь привітали з ювілеєм пароха храму о.Володимира, якого нагородили грамотою.

 

«Ми бажаємо Вам натхнення, бажаємо мудрості Божої, Софії Премудрості Божої Вам, нам і всім для того, щоб разом з Вами і Вашим адмініструванням, під Вашим керівництвом, ми зуміли добудувати цей величний храм для нашого міста», – висловив вітальні слова заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

Продовжилось свято водосвяттям на будові храму Святої Софії Премудрості Божої, святковим концертом від вихованців Народного дому Винник та Будинку школяра, майстер-класами від ЛМГО «Золота молодь Винник» і частуваннями.

 

Друга частина свята Івана Купала розпочнеться о 19.00 год на стадіоні вул. Стрілецької у Винниках вечірніми купальськими гуляннями.

 

Христина Мамчур

 

Більше фото ТУТ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

6.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору