13.09.2019

Винники продовжують співпрацю із польським містом Порембою

Делегація на чолі із заступниками міської ради Богданом Шустером та Павлом Венгриновичем відвідали м.Порембу із робочим візитом.

Відрядження посадовців відбулось цими вихідними.

«На запрошення бургомістра партнерського міста Поремба у Польщі, мав можливість, з колегами з Винниківської міської ради, ознайомитись з місцевими закладами освіти, культури та міської інфраструктури.

Результатами поїздки стали домовленості та співпраця в сфері обміну молоді, клубу 55+, спортивних та культурних товариств. Також проводяться напрацювання в інфраструктурних проектах, щодо залучення коштів Євросоюзу, зокрема ревіталізації нашого парку.

Крім того наша делегація взяла участь у святкуванні свята Пражонок, в рамках Дня міста та відвідали Краків.

Висловлюємо щиру подяку та сподіваємось, що майбутня співпраця буде плідною та успішною!», – зазначив Богдан Шустер.

Нагадаємо, що договір про партнерство між Порембою і Винниками підписано у 2008р.

Поремба (Poręba) — місто в південній Польщі. Належить до Заверцянського повіту Сілезького воєводства. Перша згадка про Порембу датується 1373р.

Місто отримало Магдебурзьке право у XVI ст., що підштовхнуло його до активного розвитку.

Сьогодні населення міста становить понад 10 тис. мешканців.

20.2019