м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

03.11.2016

Винники працюють над залученням коштів в енергозбереження міста

26 та 27 жовтня міський голова Винник Володимир Квурт взяв участь у конференції «Стимулювання сталого розвитку в країнах Східного партнерства», що проходила у Єревані (Вірменія).

 

Дводенний захід зібрав разом представників місцевих і регіональних влад з країн Східного партнерства, включаючи всіх мерів міст-підписантів Угоди Мерів, представників міністерств, членів регіональних представництв Європейської комісії та Конференції регіональних і місцевих представників влади Східного партнерства, так само як і представників бізнесспільноти та представників вищого керівництва Європейської комісії.

 

Головною темою конференції стала важливість підвищення енергоефективності та нарощування використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях, зобов’язання підписантів Угоди Мерів скоротити власні викиди СО2, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

 

«Після підписання угоди, міста-учасники, зокрема й Винники, отримали завдання скласти відповідні плани дій для забезпечення їх реалізації, що було виконано ще літом. Зараз усі відповідні документи опрацьовані спеціалістами відділу міжнародного партнерства та інвестиційних програм Винниківської міськради для залучення у нові програми Угоди Мерів», – зазначив Володимир Квурт.

 

У Львівській області підписали договір і реалізують спільний проект міста Жовква та Самбір.

 

 

 

В Жовкві модернізують міську котельню, щоб вона працювала на відновлювальному паливі, а в Самборі кошти спрямовують на реконструкцію системи вуличного освітлення. В ці міста прийшли кошти Європейського Союзу у розмірі 699789 євро. Районна та обласна рада співфінансують 108940євро.
Усього участь в Угоді мерів взяли понад 7 тисяч міст ЄС та країн-партнерів. Серед них близько 100 – українські.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

21.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору