м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

21.05.2017

Винники поповнились двома містами-побратимами Польської Республіки

Гміна Радзинь-Хелмінський і гміна Грудзьондз – міста-побратими Винник

 

Міський голова Винник Володимир Квурт підписав договір про партнерську співпрацю між Винниками та гмінами Радзинь Хелмінський і Грудзьондз.

 

Договір про міжнародну співпрацю підписано сьогодні, 21 травня, міським головою Винник Володимиром Квуртом та бургомістром міста і гміни Радзинь Хелмінський Кшиштофом Ходубським.

 

Та, відповідно, Володимиром Квуртом та війтом гміни Грудзьондз Анджеєм Родзєвічем у приміщенні Історико-краєзнавчого музею Винник.

 

 

“За підписання договору про співпрацю ми проголосували на сесії, чим підтвердили бажання міста Винники і гмін співпрацювати, насамперед в царині культури, обмінюватись досвідом, друзями, напрацюваннями і, я думаю, це принесе користь як місту Винники, так і нашим друзям з Польщі”, – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт.

 

На підписанні договорів про співпрацю була присутня й делегація з міста Лукова, з якими також ведеться розмова про партнерство і спільний проект із госпіталем Лукова.

 

Зазначимо, напередодні, вчора, 20 травня, делегація з Польщі мала ознайомлення з містом, його освітньо-культурними закладами, територією, тощо.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

11.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору