18.07.2019

Винники – переможець конкурсу «Малі міста – великі враження»

67354210_733012497115340_2307074707049938944_n

В рамках конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження» КЗЛОР «Історико-краєзнавчий музей» став одним із переможців, проект якого реалізують у 2019 році на умовах співфінансування з державного бюджету.

Зустріч учасників-переможців конкурсу відбулась сьогодні, 18 липня, на території «Національного музею народної архітектури та побуту України».

Представили місто в.о.міського голови Винник Богдан Шустер і директор КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей», Голова правління ГС «Західноукраїнська спілка музеїв» Ігор Тимець.

Богдан Шустер, уже традиційно, презентував Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману керамічний символічний смайлик, який є символом Винник і подякував за реалізацію, уже найближчим часом, проекту «Популяризація пам’яток археології через інтерактивну систему інформаційного забезпечення» поданого КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей».

Зазначимо, експертний відбір відбувався у два етапи – спочатку на відкритому конкурсі були відібрані проекти за змістовою частиною, а далі – проходили захисти проектів в Міністерстві культури України. До складу Експертної ради, затвердженого Наказом Мінкульту, увійшли Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та експерт з розробки законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування Асоціації міст України Людмила Даменцова.

Серпень

25.2019