м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

02.07.2020

Винники отримують копії листів підтримки від міст-партнерів з Польщі

Копії звернень на ім’я Генерального секретаря Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреаса Кіфера направлено звернення Ради міста Поремба щодо підтримки Винниківської міської ради у захисті статусу міста Винники.

Про це Секретар Ради міста Поремба Ельжбєта Колодзєй повідомила міського голову Винник Володимира Квурта, надіславши копії звернення:

«Рада міста Поремба висловлює підтримку Винниківській міській раді щодо захисту статусу міста Винники.

Захист прав територіальної громади Винник має на меті збереження місцевого самоврядування як одного з головних засад держави, а права громади – брати участь в управлінні публічними справами, як однієї із засад спільних для всіх держав – членів Ради Європи, які 15 жовтня 1985 року ратифікували Європейську Хартію місцевого самоврядування. Підтримуємо звернення Винниківської міської ради, скероване до Генерального секретаря Ради Європи».

Повний текст звернення ТУТ

Серпень