м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

Винниківський меценат став посланцем Святого Миколая для чотирьох тисяч дітей

Винниківський підприємець, меценат, громадський діяч, депутат Львівської міської ради 7-го скликання Григорій Козловський забезпечив солодкими подарунками у День Святого Миколая винниківську малечу.

Новорічно-різдвяні свята – одні з найзагадковіших, сповнені магії та чарівності. Усі мають великі сподівання на наступний рік, вірять, що зміни будуть лише на краще, чекають нових успіхів і щастя.

Розпочинаються святкування 19 грудня, у День Святого Миколая. Святого дуже шанують, свято люблять як дорослі, так і діти.

У цей рік, традиційно, понад чотири тисячі подарункових пакунків із солодкими гостинцями розлетілись між учнями молодших класів усіх місцевих шкіл, вихованцями позашкільних закладів, бібліотек та прихожан церковних установ

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет ради, керівники установ та батьки щиро дякують меценату за дитячу радість.

28.2020