м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.03.2019

Винниківський інтернат представив стратегію розвитку закладу на 2019-2022рр.

ГО «Інститут суспільних ініціатив», Винниківська санаторна школа-інтернат за підтримки Винниківської міськради презентували напрацьовану стратегію розвитку закладу батькам, вчителям, учням та владі міста.

В рамках проекту “Школа Змін” Тарас Репицький і Віталій Сергійчук розповіли про стратегію, розроблену спільно із ініціативною групою, на основі опитування та SWOT-аналізу, сьогодні у актовій залі школи.

Представлена стратегія включила в себе шість визначених цілей, які сформували ланцюжки завдань і проектів для їх реалізації.

«Я сподіваюсь, що стратегія буде виконана. Хоча, там є один показник, як на мою думку, який потребує або уточнення, або визначення, або шкалу оцінки, це – довіра. Це дуже важлива річ, насправді, це те, на що звертають увагу сьогоднішні соціологи, вчені, які стверджують, що в суспільстві, в якому існує довіра між громадянами, владою, зрештою, між кожним з вас, такі суспільства є більш успішними. Це можна розвивати. Шкільна комунікація – це як один з прикладів, як дійсно можна розвивати цю довіру. Скажу чесно, показники ваші довіри до школи – є дуже високі базові, коли ми бачимо, що стратегія передбачає підняти цей показник, то я вірю, що це дійсно справдиться», – підсумував презентацію міський голова Винник Володимир Квурт.

На завершення директор школи Лілія Свистович подякувала усім за зустрічі і напрацювання.

14.2019