м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

28.01.2019

Винниківський ансамбль «Зґарда» привіз нагороди із м.Жешува (Польща)

Ансамбль «Зґарда» – один із трьох хорових колективів з України, які прийняли участь у хоровому різдвяному фестиваль у Польщі.

Захід відбувся у м.Жешув 26 січня цього року.

«Після всіх випробувань журі високо нас оцінило, давши нам бронзовий диплом. Також, від мерії міста, ми отримали літературу про м.Жешув та різні подаруночки. Було дуже приємно, що після виступу до нас підходили, ще раз запитували звідки ми, а також особливо відзначали професіоналізм диригента – Наталі Ключинської та солістки Ірини Мельник. Ми отримали і нагороди, і чудові спогади. Обов’язково повернемось туди наступного року», – розповіла керівник ансамблю Марія Палько.

Як розповіла п.Марія, всі колективи-переможці вносили фестивальний внесок – триста злотих, а організатори крім вдало продуманої конкурсної частини, частували всіх смачним обідом та перервами на каву впродовж дня.

Кожен колектив мав свого помічника, який провів екскурсію містом і допомагав зорієнтуватись в програмі, оскільки колективів було дуже багато, і паралельно у трьох залах відбувались конкурсні змагання.

Квітень

21.2021