Винниківські посадовці налагоджують партнерські відносини з німецькими містами

В рамках проекту «Муніципальні партнерства з Україною» регіональний координатор Західна Україна Валентина Гнасюк-Терлецька і др. Міхаель Хамалій побували у Винниківській раді.

В ході зустрічі посадовці говорили про співпрацю між громадами Німеччини та України.

Заступник міського голови Винник Богдан Шустер розповів про візит у м.Тюбінген (Німеччина), де вже налагоджені зв’язки та можлива співпраця у спільних проектах щодо розвитку місцевого самоврядування, енергоефективності, розвитку міст.

Зазначимо, що партнерська співпраця між українськими та німецькими громадами підтримується проектом «Муніципальні партнерства з Україною», який впроваджується з листопада 2015 року з метою посилення зацікавленості до політики розвитку та ноу-хау на місцевому рівні в німецьких та українських громадах через сталу партнерську роботу.

20.2019