м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.08.2017

Винниківські навчальні заклади перевірили на готовність до нового навчального року

Завершилась робота комісії, яка перевірила готовність навчальних закладів міста до початку 2017-2018 навчального року.

Так, 15 серпня перевірено школи у місті: СЗШ№29, СЗШ№47, СЗШ «Берегиня», де ще ведуться ремонтні роботи, які планують завершити до 1 вересня.

Сьогодні ж, 16 серпня, відбулась перевірка у дошкільному навчальному закладі №156, де завершились роботи по заміні вікон, дверей, ремонту покрівлі павільйонів на майданчиках, харчоблоку та благоустрою навколишньої території.

Як розповіла завідувач ДНЗ №156 Галина Пуцило, влаштування якісних і комфортних умов для дітей потребує не лише капіталовкладень, а відповідно й часу, щоб довести все до ладу. Тому, незважаючи на позитивний результат перевірки, роботи у вдосконаленні перебування дітей у садку триватимуть і надалі.

Всі заклади освіти, перевірені у Винниках – готові до нового навчального року. Зроблені капітальні ремонти, поточний ремонт, закуплені меблі, техніка, ведуться роботи з прокладання мереж, влаштування теплового комфорту.

Також, на замовлення Винниківської міськради на територіях шкіл та садка завершено покоси прилеглої території закладів, спортивних майданчиків, газонів.

Квітень

12.2021