м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

14.01.2020

Винниківські каратисти клубу «Юніон» привезли медалі з міжнародного турніру у Словаччині

Спортсмени клубу «Юніон» посіли перше загальнокомандне місце на XIII Міжнародному турнірі «Memorial of Michal Bozogan».

Цими вихідними в м. Кошице (Словаччина) проходив міжнародний турнір по карате «MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN», який зібрав понад 400 спортсменів з 37 клубів. У складі збірної виступали винниківські спортсмени клубу «Юніон», які вибороли 12 золотих, 12 срібних та 25 бронзових нагород.

«Ми приємно вражені результатами наших спортсменів, їхнім прагненням до перемог, яких, переконані, буде ще чимало», – розповів тренер спортсменів Тарас Герчук.

Голова м.Винники Володимир Квурт та виконавчий комітет ради вітають спортсменів та тренерів і бажають наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!

24.2020