м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

25.11.2020

Винниківське кладовище – в режимі он-лайн

Винниківська міськрада представила веб-сайт, який містить базу даних надгробків на Винниківському кладовищі у Винниках на вул.Тихій.

В ході інвентаризаційних робіт, виконаних працівником Винниківської міськради Р. Хім’юком в співпраці із КП «Ритуальна служба «Меморіал», проведено облік поховань на новому кладовищі, сформовано відповідну базу та впорядковано на он-лайн ресурсі http://cemetery.vmr.net.ua/ .

На сайті можна ознайомитись із місцем поховання померлого за прізвищем або датою смерті, із вільними та зарезервованими місцями.

«Працівникам КП «Ритуальна служба «Меморіал» відкрито ширший доступ до інформації, зокрема, вони мають змогу ознайомитись з особистими даними родичів похованих, для прикладу, в разі пошкодження пам’ятниками чи форс-мажорної ситуації; дізнатись місце попереднього проживання померлого», – розповідає начальник відділу міжнародного партнерства та інвестиційних програм Р. Хім’юк.

Зазначимо, що нове кладовище по вул.Тихій у Винниках працює з 2013 року.

Квітень

13.2021