м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.06.2016

Винниківська влада прагне досягти спільного бачення в питаннях міської господарки з мешканцями міста (ФОТО)

Представники влади міста разом з керівниками комунальних підприємств об’їхали мешканців вулиць Шевченка, Лесі Українки, Полуботка у Винниках

 

В ході зустрічі з мешканцями будинку на вул.Шевченка, 3 відбулось обстеження стану будинку, території, водостоків та ринв. Результатом чого буде часткова реставрація згаданих об’єктів, а також юридична допомога в створенні ОСББ, яку нададуть спеціалісти Винниківської міськради.

 

 

Приватний будинок, пам’ятка історії у м.Винники по вул.Лесі Українки, 14 матиме каналізування та водовідвід, часткову реставрацію даху на аварійних ділянках, що убереже мешканців вулиці від несанкціонованих зливів води.

 

 

З мешканцями вул.Полуботка у Винниках, результатом спільної зустрічі стало рішення про розробку проекту водовідвідних канав на вулиці, запуск грейдера та ремонт дороги. А також облік вигрібних ям з дотриманням усіх санітарних вимог.

 

 

Нагадаємо, обстеження проводили: міський голова Винник Володимир Квурт, заступник міського голови Богдан Шустер, секретар ради Ігор Жуковський, директор ДП “Добробут” Павло Венгринович та керівник МКП “Винниківське” Олег Горінь.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

7.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору