м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

06.04.2018

Винниківська писанка представлена на фестивалі «Українська писанка: краса, що нас об’єднує»

Винниківчани долучились до проекту «Фестиваль «Українська писанка: краса, що нас об’єднує», що представлений у м.Золочів.

 

Цьогоріч, поміж двома десятками писанок, представлена Винниківська красуня, яку вчора, наприкінці дня, заступник міського голови Винник Богдан Шустер з представниками Театральної студії ЗМВ доставили у м.Золочів.

 

«Це своєрідна виставка сучасної ексклюзивної експозиції, до якої нас запросив долучитися міський голова Золочева Ігор Гриньків. Колектив Школи мистецтв, художник Лев Левків, Софія Огоновська, Уляна Щабель, Зореслава Гіль, Софія Юркевич старанно попрацювали і наша писанка уже красується у пішохідній зоні центральної частини міста на площі перед храмом Воскресіння Господнього», – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

До ідеї експозиції писанки долучились місцеві посадовці: міський голова Винник Володимир Квурт та заступник голови Богдан Шустер.

 

Другий рік поспіль, у Золочеві, напередодні Великодніх свят, площу перед храмом Воскресіння Господнього прикрашають писанками з різних міст Львівської області.

 

Так, у 2017 році були представлені писанки із міст: Глиняни, Броди, Жовква, Яворів, Золочів, Перемишляни, Городок, Львів та Кам’янка-Бузька.

 

 

Зазначимо, що акція передбачає додати колориту Великоднім святам, коли напередодні свят різні міста та містечка виставляють на площах та біля церков, хто більші, хто менші писанки.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору